Profesionálny sonar LOWRANCE HDS9 GEN3, obj.č.: 456 405, alebo 456 408lowrance HDS9 GEN3 so sondou 60°a 120° a priestorová sonda

alebo
lowrance HDS9 GEN3 bez sondy

Obrovská flaxibilita tohoto zariadenia, možnosť pripojenia rôznych sond, presné zabudované GPS, WIFI, možnosť pripojiť podvodnú kameru, … Profesionálny sonar od Lowrance HDS 9 GEN3

================

Prezentované produkty nájdete na webe

Veľkoobchod Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o. – Váš partner pre rybolov! Potrebujete výbavu na rybačku? Sme tu pre vás!

================

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. bol založený v roku 1999. Smerovanie spoločnosti určila absolútna náklonnosť ku všetkému, čo súvisí s vodou (rybolov, ryby, rybárske potreby, vodná turistika, potápanie). Veľkoobchod SPORTS s.r.o. zabezpečuje aj odborné poradenstvo pre nové rybárske predajne (rybárske potreby), organizuje a zúčastňuje sa rybárskych veľtrhov a výstav, usporiadava rybárske preteky a súťaže a podporuje mladé talenty.

================

PRIHLÁSTE SA NA ODBER:

================

Buďte informovaní – SLEDUJTE NAŠU FAN PAGE NA FACEBOOKU

================

SPORTS s.r.o. poskytuje aj platformu pre vysielanie relácie Rybárska Televízia, v ktorej rybári nájdu aktuality o postrehoch, nápadoch či úlovkoch rybárov z rybárskych revírov celého Slovenska. Kvalitu príspevkov okoreňujú aj najlepší slovenskí testeri a pretekári, či odborné reportáže od servisných technikov a špecialistov.

Archív relácií nájdete na:

FAN PAGE relácie RYBÁRSKA TELEVÍZIA na facebooku:

================

Veľkoobchod Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o.

SME TU PRE VÁS!!!

source

About the author